Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Väärtustame teadlikkuse tõstmist laenu- ning finantsteemadest ning peame väga oluliseks läbimõeldud laenuotsuste tegemist. Enne krediidikonto avamist või väikelaenu kasuks otsustamist soovitame Sul kindlasti sellealase infoga tutvuda, et teha enda jaoks parim valik.

Meie blogist leiad vajalikku infot erinevate laenamist puudutavate teemade, Credit24 kampaaniate ning muude tegevuste kohta!

Sügisene influencerite loos võida 300€!

Kampaania tingimused!

Koolitarkus ja rahatarkus- mida peaks meeles pidama?

Kool algab õige pea. See ei ole uus algus mitte üksnes lasteaia-, kooli- ja ülikooliõpilastele, vaid ka nende peredele. Mida rahaasjades silmas pidada, et 1. septembrile muretult vastu astuda?

Vaata oma krediidilimiiti ja võida 1000€

Loosis osalemiseks esita taotlus, saa teada oma krediidilimiit ja osaledki juba loosis.

Pardirallist läbi ühe ettevõtte silmade

Hoolimata keerulisest koroona-aastast ja inimeste vaimsest ning füüsilisest väsimusest, püstitas Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu poolt algatatud Pardiralli 2021. aastal omamoodi rekordi - kõik partsportlased leidsid endale omaniku rekordkiirusel. Inimesed tahavad aidata väikeseid kangelasi ning nende peresid, kes võitlevad homse nimel. Kuidas siduda heategevus ettevõtte põhitegevusega? Credit24 räägib oma kogemusest.

Credit24 Sailing Team läheb MM-ile medalit püüdma: siinsete viikingite eelis on muutlike ilmaolude tundmine

Credit24 on aastaid olnud Eesti spordi taustajõud ning Credit24 Sailing Team noppinud ORC avamerepurjetamise tiitlivõistlustelt hulga medaleid. Nii ka äsja lõppenud A. Le Coq 64. Muhu Väina regatilt, kus meeskond purjetas end tihedas konkurentsis pronksile. Ees ootavad maailmameistrivõistlused Tallinnas.

Meelerahu rahaasjades annab suvel kindlustunde

Üks on kindel- tänavune suvi on erakordne. Inimesed naudivad kaua igatsetud suvesooja, meelelahutust ja sõpradega-lähedastega koos olemist. Kuidas hoida raha- asjad kontrolli all suve viimasel kuul ja ka edaspidi?

August passiivse kliendi kampaania

Kampaania reeglid

Intressivabalt sügisesse. 90 päeva 0% intress.

Kampaania reeglid

Passiivse kliendi juuli erikampaania

6 kuud 0% intress

Puhkusekampaania 2021

Kampaania võitjaks on Johanna Stina K. Telefoninumbri lõpp -950. Palju õnne!

Jaanipäeva loosikampaania

Kampaania tingimused!

Erikampaania olemasolevale kliendile

Juuni olemasoleva kliendi kampaania