Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Peame esmatähtsaks teadlikkuse kasvatamist ja finantsnõuannete jagamist. Teemakäsitlused on valdavalt finantsteadlikust kasvatavad ja silmaringi laiendavad. 

Uue kliendi 90 päeva intressi vaba kampaania 12.01.2021 kuni 24.01.2021

Kampaania tingimused!

Selgus Credit24 Pärnumaa spordi taustajõud!

Mehis Merilaine on läbi ja lõhki spordiinimene. Tema elukaaslanegi tunnistab huumoriga, et Mehis on abielus võrkpalliga. Tõtt öelda tekib ka loo kirjutajal selle usutluse järel tunne, et peaks õue minema ja liikumisest rõõmu tundma. Mehis valiti möödunud aasta lõpus Credit24 Pärnumaa Spordi Taustajõu konkursi võitjaks.

Olemasoleva kliendi uue aasta lubaduste kampaania!

Loosi tingimused!

IPF Digital sai loa makse- ja e-raha teenuste osutamiseks!

Eesti Finantsinspektsioon andis 11. jaanuaril 2021 Eesti suurimale krediidiandjale IPF Digital AS-le loa tegutseda e-raha asutusena.

Olemasoleva kliendi aastalõpu kampaania

Kampaania tingimused!

Jõuluostude puhul eelista e-poode

Sel aastal saabuvad jõulud ja aastalõpp teistmoodi, kui oleme harjunud. Muutunud on inimeste ostukäitumine. Aina enam eelistatakse e-poode, mis pakuvad võimaluse sooritada ostud turvalises kodukeskkonnas, ilma, et peaks minema rahvarohketesse kaubanduskeskustesse. Credit24 soovitab samuti kasutada võimalusel e-kaubanduse võimalusi ja vältida kogunemisi.

Kui palju kulutavad inimesed jõulukingitustele Eestis?

Eestimaa inimesed plaanivad kulutada lähedastele jõulukingituste ostmiseks 15 eurot rohkem kui möödunud aastal. Kui 2019. aastal soetati jõuluvana kingikotti minevat 128 euro eest, on summa tänavu tõusnud 143 euroni.

Kuni 6 kuuline maksepuhkus koroonakriisi raskuste kaitseks

2020. aasta on olnud tõeline väljakutsete aasta. Kes oleks osanud ette näha, milliseid liikumispiiranguid ja muutusi tekitab meie elus koroonaviirus. Täna on see uus reaalsus, mis mõjutab miljoneid inimesi üle maailma. Credit24 on Sinu taustajõud ja pakub muutunud oludes maksepuhkust kuni kuueks kuuks.

Ostad siis, kui seda soovid

Ootamatused ei pea alati olema halvad. Näiteks võib äkitselt saabuda sooduspakkumine, mida oled ammu igatsenud. Ent tavaliselt juhtub see siis, kui palgapäevani on tükk aega veel minna ja pangakonto seis pole just kiita. Krediidikonto võimaldab raha tagavara, mis aitab ka sellistest ettenägematutest hetkedest rõõmu tunda.

Täida oma kallite jõulusoovid

Jõulud on peagi käes. Jõululauas kohtutakse lähedastega ja tuntakse rõõmu koos veedetud hetkedest. Jõulupuu all kingikotis olevad pakid toovad sära silma nii suurtele kui väikestele. Selleks, et saaksid nautida jõuluaega, pakub Credit24 võimalust hajutada pühadega seotud väljaminekud osamakseteks. Krediidikontolt kasutusele võetud raha saab tagastada kuni 60 kuu jooksul.

Oma alati rahatagavara

Credit24 Krediidikonto pakub kindlustunnet, et tuled toime ükskõik, millise ootamatusega ja ükskõik, millisel ajal.  Krediidikonto on rahatagavara, mis on taustajõuks nii õnnelikel hetkedel kui veidi keerulisematel aegadel.

Mehed ausalt tervisest ja vaimsest tervisest: „Vuntside kasvatamine üksi ei aita“

Arvestades praegu maailmas toimuvat tervishoiukriisi, kõneldakse tervisest ja selle hoidmisest rohkem kui eales varem. Ent november on traditsiooniliselt olnud kuu, mil tähelepanu on meeste tervisel. Läbipõlemisest, tervisest ja tasakaalust füüsilise ja vaimse heaolu vahel räägivad tippjuht ja tippsportlane.